PİNBAHİS

Yatırım yöntemi farketmeksizin her miktardaki yatırımlarınız için bu promosyondan faydalanabilirsiniz. Bu promosyon 14.12.2018 tarihi itibari ile yapılan yatırımlar için geçerlidir. Her yatırımınız için yalnızca 1 defa faydalanabilmektesiniz. Yatırımızın onaylanması ardından canlı destek hattımıza bağlanıp freebetinizi talep etmeniz akabinde yatırım miktarınızın 10%’u kadar freebet anında hesabınıza eklenecektir.

Almış olduğunuz freebeti minimum 1.90 oran ile maç öncesi olacak şekilde tek karşılaşmada kullanabilirsiniz. Kazancınız direk olarak anabakiyenize aktarılacaktır. Tek seferde alabileceğiniz maximum freebet miktarı 100TL’dir. 24 saat içerisindeki yatırımlarınız için freebet alabilmektesiniz. Bu bonus başka promosyonlar ile birleştirilebilir.

Son 24 saat içerisinde çekimi olan kullanıcılar bu promosyondan faydalanamamaktadır. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir. Bu kurallara ek olarak sitenin Genel Kural ve Şartları da dahildir.